Disainige parem tulevik oma ettevõtte ja maailma jaoks

Jõudke läbi disaini kiiremini uue toote turule toomise, kliendikogemuse parandamise ja keskkonnamõju vähendamisega seotud eesmärkideni.

Rakendage disainmõtlemise võimalusi, et luua uut väärtust, teha paremaid otsuseid ja kujundada oma ettevõtte tulevikku.

Meie disainmõtlemise eksperdid on abiks:

  • uuenduslike toodete ja teenuste loomisel klientide ja kasutajate vajaduste põhjal;
  • kliendikesksema organisatsioonikultuuri arendamisel;
  • otsustusprotsessi parandamisel, kasutades loovust ja lähtudes kasutaja käitumise uuringutest;
  • keskkonnamõju vähendamisel, kohaldades jätkusuutliku disaini põhimõtteid.

Töötame koos juhtide ja meeskondadega kõigis tööstusharudes, et aidata lahendada keerukaid probleeme ning saavutada seatud eesmärgid.

Helmese disainerid oskavad teie ettevõttele välja tuua võtmekohad, kuidas:

  • oma klientidest ja kasutajatest paremini aru saada;
  • teha kindlaks tegelik lahendamist vajav probleem;
  • luua loovaid ideid;
  • oma lahendusi prototüüpida ja katsetada;
  • toimivaid lahendusi disainida ja arendada;
  • oma lahendusi rakendada ja laiendada.

Meie disainmõtlemise konsultatsioon aitab jõuda nii uue toote turule toomise, kliendikogemuse parandamise kui ka keskkonnamõju vähendamisega seotud eesmärkideni.

Lisaks ideede väljatöötamisele, saab Helmese disainitiim olla abiks ka lahenduste loomisel, alates kasutajaliideste ja süsteemide visuaalsest väljanägemisest kuni lõplike süsteemide kasutaja testide läbiviimiseni.

 

25+
konsultatsiooniprojekti
500 000
lõppkasutajat
66
soovitusindeksi tulemus

Võtke ühendust

Mikk Tasa

Disainijuht
Mikk on disainmõtlemise konsultant ja ekspert, kes aitab ettevõtetel äritegevust laiendada ning ületada takistusi kasutajakesksete toodete ja teenuste toel. Oma 15-aastase disaineri karjääri jooksul on ta töötanud klientidega eri tööstusharudest.

Hiljutised projektid

e-Estonia
Leevendamaks lapsevanemate raskusi seoses lasteaiakoha taotlemisega, tehti teenusedisaini projektiga ettepanek töötada välja kasutusmugav ja informatiivne veebiplatvorm ning luua riigiportaalis eesti.ee terviklik sihipärane veebikeskkond. Ettepanek hõlmas ka sellise empaatilise suhtlusviisi juurutamist, mis tunnustaks vanemate pingutusi ja julgustaks kogukondlikke algatusi vanemate toetuse kogumiseks.
Põllumajandusuuringute Keskus
Põllumajandusuuringute Keskuse laborid kasutasid vananenud süsteeme, kus andmeid sisestati käsitsi, mistõttu katsetulemused viibisid. Helmes töötas teenusedisaini põhimõtteid rakendades välja uue laboritarkvara lahenduse, mis lihtsustas andmehaldust, suurendas tõhusust ja parandas kasutajakogemust. Uus süsteem vähendas tehnikute tööaega ja töökoormust, parandas andmete kvaliteeti ning andis töötajatele võimaluse keskenduda oma põhikohustustele.
Audentese spordigümnaasium
Audentese spordigümnaasium püüab manuaalse tööga seotud kitsaskohtade lahendamiseks muuta digitaalseks nii kohaloleku kontrolli kui ka söögikordade jälgimise. Helmese disainimeeskonna töö tulemusena loodi uus süsteem, mis kasutab mobiilirakendusi ja andmeanalüüsi, et need tööülesanded automatiseerida ning anda reaalajas teavet andmete kohta. Nii saab kool tuvastada õpilased, kellel on probleeme koolikohustuse või toitumisega, et pakkude neile tuge ja vajaduse korral sekkuda. Samuti aitab süsteem edendada tervislikke toitumisharjumusi, millel võib omakorda olla positiivne mõju õpilaste vaimsele tervisele.
Fotografiska
Fotografiska soovis ajakohastada oma kliendihalduse strateegiaid, ühtlustades suhtluskanaleid ja täiustades kohapeal pakutavat kogemust. Meie disainikonsultandid tegid kliendiintervjuud, et selgitada välja Fotografiskat kimbutavate kitsaskohtade algpõhjused. Tänu meie ekspertide panusele suutis Fotografiska need puudused konsultatsiooniprotsessi käigus kiiresti kõrvaldada ning jätkab külastuskogemuse parandamist, juhindudes meie pakutud teadmistest ja lahendustest.

Pakume laia valikut disainiteenuseid

Rakendades strateegilist disainipõhist lähenemist kõigis meie projektides, suudame luua terviklikku väärtust. See tähendab, et me võtame vastutuse kogu protsessi eest alates mõtteloomest kuni detailideni viimistletud disaini realiseerimiseni. See on oluline osa meie lähenemisviisist, et tagada teile sobiv lahendus.