Kutsu Helmese disainer külla!

Helmese strateegiline disaintiim on aidanud lahendada ärikriitilisi probleeme nii riigi kui rahvusvaheliste avaliku sektori organisatsioonidel ning erasektori suurtel nimedel. Tänu disainmõtlemise rakendamisele oleme teinud lahendusi, mis on toonud ettevõtete teenused enda kasutajaskonnale lähemale ning muutnud nende teenuste tarbimiskogemust.

Kindlasti soovid ka sina muuta enda klientide maailma paremaks ning luua rohkelt väärtust.

Oled sa aga viimasel ajal astunud ka konkreetseid samme, et neid eesmärke saavutada?

Tunned, et võiks teha rohkem, ja soovid parandada oma teenuseid ning teha paremaks oma digitaalsed kanalid, kuid ei tea kuidas ja millest alustada või mis võiks olla parim järgmine samm…Meil on sulle pakkumine, mis aitab kiiresti edasi liikuda.

Helmese disainimeeskond ootab keskmiseid ja suuri ettevõtteid kandideerima „Disainer majas“ programmi. Valime välja 10 ettevõtet, kes saavad osaleda individuaalses töötoas ja lahendada mõnda oma ärikriitilist probleemi. Töötubasid juhendavad meie disainijuhid.

Ja seda täiesti tasuta! 

 

Töötuba koosneb kolmest osast:

1. samm

Esimese sammuna kaardistame ära tooted, teenused, probleemid, võimalused, kasutajateekonnad ja kasutajate profiilid. See on meie lähteülesanne!

2. samm

Teine osa koosneb disainijuhi eestvedamisel läbi viidavast uurimusest/analüüsist. Selle käigus räägime klientidega ja kogume sisendit: mida nemad arvavad, mida päriselt tahavad, millest unistavad ja mida vihkavad! Seda kõike selleks, et muuta ettevõtte lahendus veelgi paremaks.

3. samm

Viimane ehk kolmas on seminar, kus loome lahenduse. Me prototüübime, testime ja disainime paremaks just selle osa, mis on kõige tähtsam!

NB! Kuna väljakutsed on igal ettevõttel erinevad, siis ei pruugi töötoa struktuur hõlmata kõiki eelpool mainitud etappe, kuid proovime iga (maksimum 6-8 tunnise) sessiooni käigus leida vastused teie küsimustele. 

Kui tunned, et soovid  digitaalsele muutusele rohkem panustada, kuid ei oska kuskilt pihta hakata, puuduvad tööriistad ja metoodika, siis osale!

Kirjuta meile ja kirjelda lühidalt väljakutset, mida võiksime lahendada. Enda kirjas vasta palun järgmisele kolmele küsimusele: milline on probleem, miks vajab see probleem lahendamist ning palju olete nõus enda aega probleemi lahendusse investeerima. Valime välja ettevõtted, kelle puhul usume, et suudame neile kõige suuremat väärtust luua ning teeme seejärel nendega juba esimese kohtumise, kus probleeme kaardistama asume. Saada kiri design@helmes.com ja registreeri end enne 20. märtsi

Mikk Tasa

Helmese disainijuht