Maailmatasemel tarkvaraarendus

Helmes on rahvusvaheline tarkvaraettevõte. Oleme tarkvara arenduse- ja innovatsioonipartner paljudele suure mõjuga ettevõtetele, üleilmsetele organisatsioonidele ja ka mitmetele riikidele Euroopas.

Võtke ühendust

Rahvusvahelised kliendid

Oleme tarkvaarenduse partner enam kui 500 ettevõttele ja organisatsioonile üle maailma. Meie 1500 töötajat asuvad Baltimaades ja Poolas, aga ka Indias, Aafrikas ja Ameerikas.

Lisaks suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele digilahenduste loomisele töötavad Helmeses ka kümnete edukate start-uppide tootetiimid.

Oleme üks olulisemaid e-Eesti loojaid. Üle 30% Eesti digitaalsetest edulugudest on meie loodud, neist tuntuimateks on digiretsept ja e-valimised.

Rahulolu
67
NPS
Tulemus
150%
efektiivsust
Kogemus
30+
aastat
Haare
500+
klienti
Kontorid
20
asukohta
Inimesed
1500+
eksperti
Töötame koos parimatega

Partner arenguks ja kasvuks kõigile

Meie missiooniks on olla parim partner kasvuks nii oma töötajatele, klientidele kui ühiskonnale.

Kasvuna mõistame me tarka ja kestlikku kasvu, mis hoolib nii inimestest, pikaajaliselt väärtustloovast ärist kui ka keskkonnast.

Helmese kultuur ja põhiväärtused

Hoolivus

„Inimene kõigepealt“ ei ole meile pelgalt kõlav loosung, vaid mõtteviis, mis võtab kokku meie olemuse. Tark hoolivus algab iseenda hea tasakaalu hoidmisest.

Julgus

Julgeme usaldada. Julgeme olla avatud ka keerulistele teemadel. Astume mugavustsoonist välja ja juhime uuendusi.

Efektiivsus

Lahendame õigeid probleeme õigete inimestega. Oleme eesmärgipärased ja tulemuslikud oma tegevustes, ei raiska ei aega ega ressursse.

Võtke ühendust

Kas otsite usaldusväärset ja jätkusuutlikku tarkvaraarenduse partnerit? Võtke ühendust, kirjutage meile info@helmes.com.

Top 7 Employer Brand in Europe by TALiNT Award
2023
Engaging Leadership in Europe by European Parliament
2022
Top 5 Company in Employee Wellbeing by Global IA Incentives
2023

Oleme vastustustundlik ettevõte

Keskkonnateadlikkus

Keskkonnasäästlikkus on olnud Helmese DNA-s juba kaua. Keskkonnasõbralikud kontorid, taaskasutus ja ringmajandus on meie jaoks enesestmõistetavad. Oleme ka keskkonnasäästliku tarkvara arendamise metoodikates maailma juhtivate ettevõtete hulgas.

Sotsiaalne vastutus

Toetame oma töötajate teadmiste jagamisi koolides ja üritustel. Paneme pikaajalise partnerina õla alla projektidele, millel on suur mõju nii inimeste füüsilise kui vaimse tervise parandamisele, kui ka keskkonnakaitsele. Näiteks on meie partneriteks vähiravifond „Kingitud elu“, vaimse tervise projekt Peaasi ja väärtuslikke metsaalasid kaitsev Koosloodus.

Vastutustundlik tarkvara

Innoveerime kogu IT-arenduse mõtteviisi, et tuleviku tarkvara loomine ja haldus oleksid võimalikult ressurssesäästvad ja ei toodaks digi- või seadmeprügi.